Trónok harca fórumos szerepjáték
Üdvözölünk a Trónok Harca - Westeros bukása fórumos szerepjáték oldalán!

Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor érdemes elolvasnod az útmutatót (https://tronokharca.hungarianforum.com/h1-vilagleiras) vagy a facebookon kérdezned (https://www.facebook.com/groups/409330269177360/).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Trónok harca fórumos szerepjáték
Üdvözölünk a Trónok Harca - Westeros bukása fórumos szerepjáték oldalán!

Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor érdemes elolvasnod az útmutatót (https://tronokharca.hungarianforum.com/h1-vilagleiras) vagy a facebookon kérdezned (https://www.facebook.com/groups/409330269177360/).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Trónok harca fórumos szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Game of Thrones - Westeros Bukása
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégkönyv
A Segítő új tornya Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 9:02 pm by Kyleon Stark

» Kikötő
A Segítő új tornya Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 12:13 am by Drethon Greyjoy

» A Segítő új tornya
A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:37 am by Lissieri Targaryen

» Suszterek tere
A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:16 am by Selina Lannister

» Sárkányverem
A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 2:26 am by Lissieri Targaryen

» A Nagycsarnok
A Segítő új tornya Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 11:13 am by Nymeria Martell

» Chataya bordélyház
A Segítő új tornya Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:39 pm by Marianne Tyrell

» Játékkereső, egyeztető
A Segítő új tornya Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 9:46 pm by Larten Bolton

» Az Apró Sasfészek
A Segítő új tornya Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 1:27 am by Timm Arryn

Chat
Top posters
Lissieri Targaryen
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Kyleon Stark
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Drethon Greyjoy
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Larten Bolton
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Selina Lannister
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Timm Arryn
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Nymeria Martell
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Gwynn Stark
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Marianne Tyrell
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
A tűz és jég dala
A Segítő új tornya I_vote_lcapA Segítő új tornya I_voting_barA Segítő új tornya I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Szer. Márc. 06, 2024 11:04 pm-kor volt itt.

 

 A Segítő új tornya

Go down 
+2
Lissieri Targaryen
Timm Arryn
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:37 am

*Elpirul, de már kezd hozzászokni ehhez az érzéshez. Már nem ijeszti meg, szinte még kellemes is.*
-Liss. Vagy Lissi.
*Nyelvével nedvesíti meg kiszáradt ajkait, nem akar ezért még több bort inni.*
-Itt nem fontos Úrnőnek szólítanod sem.
*Hangja végig halk. Larten szavainak puhaságát nem akarja a hangjával szétszaggatni. Ahogy belegondol, mit hallott az imént, ismét elvörösödik, pedig amúgy is éppcsak rózsaszínné tompult arcszíne.
Mikor a férfi felé nyúl, nagyot dobban a szíve, de gyomra is ökölnyire szorul össze. Mindig tartózkodott attól, hogy bárki is hozzáérjen, nehezen viselte el még azt is, ami kötelező... De most vágyja azt az érintést, amit a gesztus tartogathat, egy ilyen vallomással felérő mondat után... de kicsit fél is tőle. Mint a rengeteg érzéstől, ami benne kavarog most. Fogalma sincs róla, hogy mennek ezek a dolgok. Hogy ha a férfi megérinti, mi lesz a következő. Mit kellene mondjon, tegyen és mit ne. Ilyenben még sosem volt része, hiába jár már oly közel a harminchoz.
Villámcsapásként éri, hogy Larten végül a kancsóért nyúl. A mély lélegzet, amit eddig visszafojtott, egyszerre szalad ki belőle, egy apró könnycseppel együtt, amit persze azonnal eltöröl. Ugyan a férfi a kupák feltöltésével foglalkozik, mégis úgy álcázza a mozdulatot, mintha egy vékony hajtincset seperne el szeme elől. Nem tudja, megkönnyebbüljön-e, vagy elutasításnak vegye a másik kitérő lépését. Ahelyett, hogy lassan tisztába jönne felgyülemlő érzéseivel, csak egyre kevésbé érti őket és egyre inkább beléjük zavarodik.
Bár tudja, hogy nem kellene többet innia, úgy érzi, muszáj és enged is a késztetésnek. Elveszi a kupát, magára erőltet egy félmosolyt, majd belekortyol a lőrébe. Miközben a férfit figyeli, mégmindig próbálja kibogozni a kusza érzés- és gondolatfonalakat, egyre kétségbeesettebben. Talán meg kellene törnie a kialakult csendet, de képtelen egy hangot is kierőszakolni magából. Fél, hogy esetleg elcsukló hangja elárulná, mennyire össze van zavarodva.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:07 am

-Ez igazán kedves Öntől...*feleli nevetve és belekortyol a borába. Mostmár érzi, hogy némileg a fejébe szállt az ital, s a szíve is hevesebben ver, mint szokott. Tekintetét Lissébe fúrja, s nem ereszti azt.*
-Ahogy kívánod, Úrnőm.*nyugtázza a tegeződésre való felszólítást egy mosollyal. Úgy tűnik csak sikerül szép apránként lebontani a falat, amit Liss maga köré emelt az évek során. Bár Larten gyanítja, hogy ez a fal nem kifejezetten ellene épült, sőt pontosan érti mi volt az oka, át is érzi a dolgot. Ki ha ő nem... Egész életét úgy élte le, hogy bármerre járt, mások megvetése övezte anélkül, hogy ezért bármit is tett volna. De itt van ez a nő... ez a gyönyörű nő, aki nem hogy nem veti meg, de bizalmába fogadja, ami valószínűleg részéről a legnagyobb dolog, Larten pedig értékeli ezt.*
-Ha tudnád Úrnőm...*ingatja mosolyogva a fejét.*
-Ha tudnád, hogy minden szabad percemben téged bámultalak, amikor csak lehetőségem volt rá...*néz mélyen Lissieri szemébe. Szeretné kinyújtani a kezét, hogy megérintse a nőét, szeretne hozzáérni, érezni a puha bőrét. A keze mozdul, de félúton megáll, úgy érzi ezzel túllépne egy bizonyos határt. Hogy leplezze a mozdulatot a kancsóért nyúl és újratölti a poharakat, noha elhatározta, nem iszik többet. Hát most már muszáj lesz...*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 9:57 am

*Hasonló csipkelődéssel replikázik Larten is, ami még tovább emeli hangulatát. Csak azt a fura, remegő izgatottságot nem tudja mire vélni, amit érez. Főként a gyomrában... De onnét teste egészébe is szétterjed lassan.*
~A bor tenné?~
Kíváncsi ugyan, mi lenne az, amiért Larten elmenne az ágyig, de nem teszi fel a kérdést. Sejtése van persze a dolog felől, de valahogy szeretné tőle hallani. Fogalma sincs, miért. Azonban annyi bátorsága nincs, hogy ezt a kérdést is kibökje. Ahhoz meg még kevésbé, hogy felvesse, nem kell feltétlen mellőzniük egymás társaságát az ágy környékén sem. Ez már inkább valami feslett, Chataya-béli nőcskéhez méltó beszéd lenne, mintsem önmagához.
Szélesen elmosolyodik.*
-Most elnézem. *egy pillanat szünetet tart, tekintetét elvonja Lartenről, inkább a maga mellett, az asztalon álló kupára függeszti, miközben ujját lassan körbe-körbe futtatja annak száján.*
-Ezt a magázódást idebent elhagyhatnád végre...
*Kissé oldalra biccenti, még mindig a kupán játszadozó ujját figyelve. Nincs ezzel hátsó szándéka, csupán a tétlenség miatt műveli. Valamit muszáj csinálnia, nem tud úrrá lenni ezen a késztetésen.*
-És... Még mindig tartom, hogy a szemed azért van, hogy láss vele. Nézni végképp nem tilos.
*Itt emeli pillantását Lartenre hirtelen, anélkül, hogy arcát felé fordítaná. Csak a lilás-kék íriszek vetülnek a férfira, az előző helyzethez képest egészen komolyan.
Szíve szinte torkában dobog, egyre mélyebb levegőket vesz, hogy valamelyest csitítsa azt.
Végülis csak kibökte, ami fejében motoszkált már percek óta. Igaz, jóval finomabb, elfogadhatóbb formában.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 9:37 am

*Lartenre is átragad a nő jókedve, ő is nevetni kezd a helyzet iróniáján.*
-Hogy tehettem volna?*kérdez vissza nevetve.*
-A végén még ellenszegülésnek vélte volna.*teszi hozzá.*
-Egyébként meg "csak" ezért jómagam sem mennék el addig, egyrészt túl messze van, másrészt pedig túl jól érzem magam a társaságában.*emeli meg a poharát, majd belekortyol. Eldönti, hogy ez lesz az utolsó ital, ha többet inna valószínűleg már részegnek számítana, pedig most semmi esetre sem akar az lenni. Akármennyire is barátságosan viselkedik vele a nő, Larten vékony jégen táncol.*
-Ez esetben most rettenetesen sajnálom, hogy nem vetemedtem akkora illetlenségre, hogy a szemem legeltessem a bájain.*felesel némi iróniával, de elbűvölő mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 9:30 am

-Persze.
*Vigyorodik el ő maga is, aztán nem bírja visszatartani a feltörekvő nevetést, amit a férfi szemtelen színjátéka idéz elő. Gyöngyöző kacagásban tör ki, igazán őszintében. Fogalma sincs róla, mikor nevetett ilyen önfeledten utoljára. Megeshet, hogy soha nem is tette. Cirka egy perc kérdése, mire a nevetés csillapodik annyira, hogy meg bírjon szólalni.*
-Nyilván nem tehettél mást. Rémesen messze van az a kulcs az ágyon.
*Hogy tovább fenje a pimasz replika élét, még hátra is pillant.*
-De ha már itt tartunk, én is csak a kényelmetlen holmitól szabadultam meg. Ilyen hatásvadász módon sajnos nem tudom odébb rugdalni... Csak ezért nem megyek el az ágyig...
*Még a szíve is hatalmasat dobban, hogy ezt így, ahogy az eszébe jutott, ki is bökte.*
~CSAK ezért nem?? Rémes vagyok, nem kéne többet innom... De ha már egyszer lúd, legyen kövér!~
-Egyébként saját döntésed volt, hogy odanézel-e vagy sem. Ha jól emlékszem, nem tiltottam meg. Elvégre a szemed azért van, hogy láss vele.
*Tudja, hogy alaposan túlment a határokon, amiket saját maga számára állított fel. Egyelőre azonban nem érez megbánást. Remélhetőleg nagyszájúsága következményei miatt sem fog. Majd elválik. Egyelőre nevetni van kedve, de elfojtja, nehogy Larten azt higgye, csak valami aljas, ízléstelen tréfát űz vele érzései tudatában.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 9:15 am

-Visszavágásnak mire?*kérdez vissza nagy ártatlanul a férfi, pedig akár annak is szánhatta volna, ő is tisztában van vele. Persze nem, tényleg csak kényelmetlenné vált a páncélzat, hiszen egész nap viseli, így estére még az ő teste is el tud gémberedni a sok kilónyi vas alatt.*
-Tán nem Ön zárta be az ajtót? Hol máshol szabadulhattam volna meg ezektől itt?*rúg bele a földön fekvő vértjébe vigyorogva.*
-De tudja mit, rendben, vegye visszavágásnak. Bár erősen kétlem, hogy az Ön vetkőzése egyenértékű lenne azzal, hogy ledobtam a fölösleges terhet magamról...*túr bele a hajába, hátrasimítva pár rakoncátlan tincset a szemei elől, melyek végig Liss arcát fürkészik. Nem tartja kizártnak, hogy a nő vonzónak találja őt, hiszen általában a nők annak tartják, de ez persze mit sem számít. Minden valószínűség szerint kettejük között túl nagy a szakadék, amit ha valamelyikük megpróbálna átugrani, bizonyosan lezuhanna és a vesztét jelentené.*
-Főleg ha figyelembe vesszük, hogy úriember módján viselem magam és nem vetettem illetlen pillantásokat semerre.*épp csak a nyelvét nem ölti ki a nőre, de a pimasz mosoly ott lapul az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 9:05 am

*Mosolyogva veszi tudomásul, valóban mennyire elhivatott Larten, s milyen tettre kész. Ez mindenképp jó érzéssel tölti el. Persze, az őrök is megteszik, de... Szinte beléjük kell beszélje a feladatot. Ehhez képest ez a férfi önként vetné alá magát bárminek.
Bolton vagy sem, a tanács bolondnak nézi emiatt vagy sem, de jó választásnak tartja őt.*
-Természetesen.
*Válaszol mosolyogva, bár valóban úgy hitte, más, a láthatón túli oka is van annak, hogy a testőr az egekbe magasztalja a népet, melyhez tartozik.
A dicsérő szavakra elmosolyodik, és újra érzi azt is, hogy arca lángra lobban. Csak remélni tudja, hogy a szintén zavarban lévő Larten nem veszi ezt észre, ahogy félrepillant.*
-Meglehet. De nem is érdekelt kimondottan, terhelnek-e az átlátszó bókjaikkal. Őszintén, jó érzés volt némelyiket a bordélyból kisétálva viszontlátni.
*Gonoszkás mosoly kúszik arcára, majd szótlanul nézi, hogy Larten leveti fölöslegessé vált holmiját. Mondaná, hogy neki mindegy, hiszen a terv szerint ez az ő otthona is lesz, akármi is legyen emiatt mások véleménye... De igazából a férfi mindennek elébe megy. Aztán meg Liss a látvány miatt nem jut szóhoz pillanatokig. Mikor végre észbe kap, leöblíti kiszáradt torkát néhány újabb korty borral, pedig tudja, hogy már így is többet ivott belőle annál, amennyit szokott.*
-Hmmm... Ezt most vegyem visszavágásnak?
*Utal vissza arra, hogy jó fél órája, társasága lehetséges reakcióiról teljesen megfeledkezve vetette le ruháját maga is.*
-Vagy arra akarsz kilyukadni, hogy én kényszerítettelek erre?
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:44 am

-Természetesen. Ezért vagyok én itt, hogy ilyesmi ne történhessen.*bólint, válaszolva rá, hogy az emberek mire lennének képesek.*
-Ugyan kérem, hogy érthettem volna? Erősek, szívósak és kitartóak vagyunk. Mindamellett, nekem nincs okom panaszra a kiállásomat illetően sem.*felel kissé pimaszul, majd némileg komolyabb hangnemre váltva folytatja.*
-Ezzel vitatkoznék. Mint mondtam, sosem láttam Önnél szebb nőt és ennek semmi, de semmi köze ahhoz, hogy milyen házból való vagy milyen hatalmat képvisel. Kizártnak tartom, hogy ne epekednének Ön után tömegével a férfiak.*itt nem néz a nő szemébe ami már önmagában is elég beszédes, de mellé egy igen halovány pír is megjelenik Larten arcán.*
-Talán épp a távolságtartó viselkedése miatt nem mertek sosem lépni. Elvégre mindenki tart attól, mi lesz, ha egyszer haragra lobban. De ha megengedi hogy eltérjek a témától kissé, szeretnék megszabadulni ettől itt.*csap a mellvértjére és az alatta lévő láncingre.*
-Minthogy azonban bezárt ebbe a szobába, arra kényszerülök, hogy...*nem fejezi be a mondatot, hanem feláll a székről és pár gyakorlott mozdulattal leoldja magáról a vértet. Hatalmasat nyújtózik, majd leveszi a bőrzekét, s alóla a láncinget is. Az egész csomagot pedig a széke mellé helyezi. Most, hogy nincs rajta más, csak a kar nélküli ing, a nő láthatja a dagadó izmokat a férfi karján, bár nem volt célja ezzel dicsekedni. Mikor végzett visszahuppan a székére.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:31 am

*Bólint, elfogadja az érvet a bosszú mellett, noha jómaga nem kimondottan a dolog híve. Egyelőre. Ez nem kőbe vésett elv, még képlékeny.*
-Nem, nevelni már nem kell. Ami tudást eddig nem tudtam neki átadni, azt már nem is fogom. Viszont szeretek ügyelni rá a biztonsága érdekében. Sokaknak szúrja a szemét, hogy egy magamfajta, ráadásul nő viseli a Segítői címet. Nincs rá szükség, hogy emiatt keveredjen bajba. Az emberek bármire képesek lehetnek...
*Megingatja fejét. Nem biztos benne a következő mondatokat hallva, hogy Larten jól értelmezte, amit mondott.*
-Igazán nem tudom, hányan közelítettek volna ilyen szándékkal, Larten. Lehetőség szerint minden férfit olyan távolságban igyekeztem tartani magamtól, ami kényelmes volt... És amit a rang, meg a kapcsolatok megköveteltek. Ennyiben lehettem talán mindig a magam ura. Nem adhatott hozzá senki ahhoz, akitől a nagyobb hasznot remélte. Apám idő és alkalom híján nem tette. Azóta meg, hogy elküldött, senki nem tartozik ilyen felelősséggel irántam. Szép lassan megcsappant azok száma, akikről egyáltalán feltételeztem volna, hogy más szándékaik is vannak a várost érintő dolgokon túl. Megöregedtem, Larten. Azt hiszem, a húgomon jóval több szem akad meg már, mint rajtam valaha.
*Szórakozottan vállat von, iszik ismét.*
-Azonban ezzel a kissé önhitt kijelentéssel felkeltetted az érdeklődésem. Hogy érted, hogy utolérhetetlenek? Kétlem, hogy a jó kiállásukra gondolsz, volt már szerencsém néhány északihoz.


A hozzászólást Lissieri Targaryen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 26, 2013 9:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:11 am

-Igen. Tudja sosem volt alkalmam megismerni édesanyámat, mert a születésem után nem sokkal megölték.*mondja sötéten. Szándékosan fogalmazott eképpen, hogy nem meghalt, hanem megölték.*
-Mikor megtudtam, megesküdtem rá, hogy bosszút állok érte, akárki tette is.*teszi hozzá. Ezután figyelmesen végighallgatja a nő történetét, kifejezetten érdekesnek találja, mindamellett meg is könnyebbül, hogy Lissieri és Davos között nincs semmi afféle.*
-Értem. Kemény élete volt, a húga nevelésének terhe is az Ön vállát nyomta egyéb bokros teendői közepette... de a húga már nem igényel nevelést.*ez is afféle kérdés ami a mondandóba van burkolva, egyúttal arra is utal, hogy észrevette a múlt időt.*
-Akkor is furcsának tartom, hogy senki sem akart közelebb kerülni Önhöz. Elvégre... bárkinek megérné, ha a Sárkányok Úrnője lenne a felesége...*néz félre.*
-Persze értem, az érdekházasság kinek lenne jó... jómagam is ezért tartottam magam távol a házasság intézményétől, na meg persze nem nagyon kapkodnak egy lecsúszott család után. Bár a nők általában vonzódtak hozzám, ami nem csoda, hiszen az Északi férfiaknak nincs párja.*kuncog fel a gondolaton.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 8:01 am

*Végig figyelemmel kíséri a választ, bár utólag a kérdést is butaságnak tartja.*
-Bosszú szimbólum, ami szerencsét hoz? Érdekes.
~És vajon a szerencse vagy bosszúvágy vezérelte, mikor kiállta a tetoválás folyamatával járó fájdalmat?~
*A viszontkérdés kicsit meglepi, bár számíthatott volna rá, hogy Larten témánál marad.*
-Nem ismeri a történetem, igaz? Hosszú mese, de igyekszem rövidre fogni.
*Kedves mosolyt küld a testőr felé.*
-Viharvégben születtem, a Tél harmadik évében. Még rosszabbak voltak az állapotok, mint itt. Atyámnak titkolnia kellett, hogy világra jöttem, plusz egy éhes száj nélkül is alig jutott elég élelem a városban lakóknak. Éveket töltöttem elzárva emiatt. Egészen addig, míg jóapám rá nem kényszerített, hogy eljöjjek. Azóta csak a húgom vigyázom. Ha úgy tetszik, szinte a gyermekem. Az első években meghúztam magam itt, nehezen jöttem bele, hogyan viszonyuljak másokhoz a húgomon kívül. Aztán... *sóhajt* -Jöttek a segítői teendők Meredys nevelésének gondjai mellé. Sosem volt időm, sem indíttatásom bárkivel is összeszűrni a levet. A szóbeszéd ellenére még királyunkkal sem.
*Ismét mély levegőt vesz. Ezúttal rejtett egy parányi próba-félét mondandójába. Múlt időben fogalmazott mindvégig. Kíváncsi rá, Larten felfigyel-e erre.*
-Egyébként sem tudom, hogyan kellene viszonyulnom bármelyikükhöz is. A férfiakhoz világ életemben csak... Gyermeki, védenci, baráti, vagy hivatalos viszony fűzött.
*Teszi még hozzá ráadásképp. Ha Larten akarja, ténymegállapításnak veszi; ha akarja, kérdésnek. Erről ő dönthet, csakis ő. A lehetőségek adottak.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:40 am

*Akár próba volt a nő részéről, akár nem, Larten annak értékelte, s úgy véli kiállta, elvégre nem bámulta meg a nő bájait. Bármennyire is szerette volna. Az viszont nem kerüli el a figyelmét, hogy imádatának tárgya is legalább elpirult, mintha zavarban lenne. Vajon tényleg így van, vagy Larten csak beleképzeli az egészet...? Nem tudja eldönteni. A következő pohár borért nyúl, egy hajtásra küldi le a torkán, mintegy leöblítve az elmúlt pár perc kínját.*
-Köszönöm Úrnőm.*feleli a határozottságát és őszinteségét érintő megjegyzésre, majd a következő kérdés okán mosolyogva simít végig ujjával a szeme sarkában lévő tetováláson.*
-Tudja... ez afféle talizmán. Nézhet babonásnak, de azóta, hogy ez a helyére került egyszer sem sebesültem meg harcban, pedig már igen-igen hosszú ideje ott van, s nem is mondanám, hogy az életem nyugodt, minden erőszaktól mentes volt...*magyarázza mosolyogva.*
-Állítólag valyriai motívum, a bosszút jelképezi. Sosem jártam utána, hogy valóban így van-e, de ezt mondták, de örülök ha tetszik.*vonja meg a vállát mosolyogva.*
-S ha én is kérdezhetek... természetesen ha kényelmetlen, ne válaszoljon de... hogy lehet az, hogy egy ilyen gyönyörű nő életében nincs még férfi, esetleg gyerekek? A legtöbb nő férjhez megy ahogy kivirágzik, általában érdekből, de ezt valahogy Önről nem tudnám elképzelni.
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 7:24 am

*Nem, nem volt szándékos próbatétel az elmúlt néhány perc. Az aljas húzás lenne, ráadásul megelőzné egy döntés... Azonban semmi ilyesmiről nincs szó. Sokkal inkább arról, hogy soha nem kellett más előtt öltözzön, eltekintve persze anyjától. Hiába a rang, sosem engedte még a szolgálólányoknak sem, hogy segítsenek ebben. Csak teszi, amit mindig. Így csak akkor jön rá, hogy a tudta nélkül épp a férfi érzéseivel játszik, mikor egy kósza pillantást vet rá beszéd közben. Bizony, elég árulkodó az, ahogy Larten szinte erőltetetten irányítja tekintetét az arca felé. Csoda, hogy nem izzad bele. Arcát elönti a forróság, amit furcsáll. Eddig csak akkor történt vele ilyen, ha határtalanul feldühítették... Azonban most jóval inkább van zavarban.*
~Ezt neveznék pirongápnak?~
*Mivel fogalma sincsen, hogyan kérjen bocsánatot tapintatlanságáért, így csak akkor foglal helyet újra a széken, ha mikor úrrá lett az arcát eltelítő lángokon. Ismét tölt bort mindkettejüknek.*
-Nem érzem úgy, hogy okom lenne fejét vétetni, az ilyesféle érzésekért.
*Megingatja fejét.*
-Sőt, igazán nagyra becsülöm őszinteségét és határozottságát.
*Nem igazán tudja, mit fűzhetne még hozzá, hosszú pillanatokra elhallgat és gondolkodik.
Végignéz a férfin, akit ugyanúgy megítélnek ősei miatt, mint őt magát. A különbség csupán annyi, hogy Liss esetében többnyire a háta mögött teszik.
Szó mi szó, hiába az a heg a homlokán, hiába a tetoválás szeme sarkában, hiába kétszer akkora, mint csenevész jómaga, igazán sármos. Az elhivatottsága is imponáló. Még a gyanakvást is elfeledteti egész lénye. Szerfelett őszintének tűnik. Ugyan sosem lehet tudni, nem csak kémkedik-e, nem csak az áll a háttérben, hogy ő sem tart attól, hogy sarkánytáp lesz... Liss mégis kétli mindezt.
Erős férfi és rendkívül határozott. Felmenőihez viszonyítva pedig igen-igen vonzó. Ez a kép alakult ki róla fejében és nem tud tőle eltekinteni.
Képtelen zöldágra vergődni érzésein. Azon kapja magát, hogy már lassan kínos a csend részéről. Arról nem is beszélve, mennyire megbámulja a vele szemközt ülőt.*
-Annak a tetoválásnak van valami jelentősége is, vagy csak egy tetszetős motívum?
*Ismét csak akkor döbben rá, hogy akár bókként is felfoghatók szavai, mikor hallja őket hangján formát ölteni. Érzi, ahogy arca megint kipirosodik.*
-Egészen kimelegszem ettől a bortól.
*Hozza fel az első kifogást, ami eszébe jut, majd nagyot húz az italból. Most valahogy nem elálmosítja a lőre, sokkal másabb érzeteket kelt.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:41 am

-Nem Úrnőm, az a bizonyos gát nem szakadhat át. Sosem iszom annyi bort, hogy ilyesmire vetemedjek, s ha nem bírnék magammal...*megvonja a vállát.*-... gondolom felkeresném az említett bordélyházat.*mondja lemondóan. Azt persze nem árulja el, hogy már meg is tette, annak nem volna semmi értelme. A nő vetkőzni kezd, ráadásul előtte, ami nagyjából egy izmosabb tökönrúgással ér fel a férfi számára, de tisztában van vele, hogy ez is egy próba. A tisztesség próbája. Bármennyire is fájdalmas, tekintetét erőnek erejével tartja a nő arcán, nem siklik lejjebb.*
-Olyan nem létezik, hogy ilyet tegyek Önnel.*jelenti ki sziklaszilárdan. Persze kivéve, ha ő is akarja, de ezt már csak gondolatban teszi hozzá.*
-Kevesebbért is vesztették már el a fejüket férfiak, mint hogy egy gyönyörű nőt bámultak...*válaszolja a nő előbbi kijelentésére, majd lehajtja a bor maradékát is.*
-Bármit is mondanak rólam, az én becsületemen nem esett még folt és nem is fog.
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:29 am

*Megingatja fejét, majd mivel egészen kimelegedett a bortól és otthonában egyébként sincs hideg, úgy dönt, megválik meleg bőrholmijától, amit kezd mellesleg szorosnak is érezni. Az ágyhoz sétál, a kulcsot kiemeli keblei közül és a fekhelyre dobja. Csak eztán lát neki a bőrmellényt elöl összefogó csatok-szíjak kioldásának.*
-Félreértesz. *vált tegeződő hangnemre a történtek fényében* -Nem tartok tőle, hogy megtámadnál, bántanál. Nem félek senkitől. Ezt ne kelljen még egyszer elmondanom.
*Figyelmeztető pillantást vet a férfira, majd leveszi a mellényt és nyújtózik egy jólesőt végre.*
-És ezt az önostorozást is abbahagyhatnád. Semmi szükség rá. Miért kellene végeznie veled bárkinek is, csak mert... Vonzónak tartasz? *ejti ki ezt száján még mindig hitetlenül*
-Úgy értettem, hogy... Ahogy mondtam is, személyes testőrként az otthonomba fogadnálak. Túl gyakran látnál ahhoz, hogy el tudj vonatkoztatni attól, hogy... Mik járnak a fejedben és mi a valóság. Gyakran látnál, gyakran beszélgetnénk. Mindig van itthon annyi bor, amennyi kell... Egyszer szakadna a gát, amit saját magadnak állítasz. Ne mondd, hogy nem. Ha nem így lenne, nem lenne annyi fattyú a világban, ahogy a Chataya sem hozna annyi hasznot.
*Megrázza fejét, jobban nem tudja kifejteni.
Mivel a nadrágot is túl feszesnek érzi már egy -fogjuk rá, hogy- egyszerű esti, kötetlen beszélgetéshez, azt is lehámozza magáról, majd felölt egy egyszerű, valamivel a térde alá érő szoknyát.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:08 am

-Sosem hazudtam önnek, Úrnőm és nem is fogok. Akkor sem tettem, mikor elmondtam, miért akartam Önhöz kerülni.*válaszolja kiszáradt torokkal, de határozottan. A következő kérdésen szinte már megsértődik, elvégre sosem bántott nőket. Mármint... nem azért, és úgy, ahogy és amiért a férfiak legtöbbje tenné. Inkább érezte megalázónak, ha nőre kellett kezet emelnie. Persze itt nem erről van szó.*
-Arra esküdtem fel, hogy megvédem, akár az életem árán is.*szögezi le a dolgot.*
-Tisztában vagyok vele, hogy a testőre vagyok, nem több. Előbb vágnám le a kezeim, mint hogy tiszteletlen, vagy illetlen módon viselkedjek Önnel szemben.*néz mereven a nő szemeibe.*
-Úrnőm, ha veszélyesnek tart, parancsolja meg és saját kezemmel vetek véget az életemnek.*mondja halkan és komolyan is gondolja. Ha nem maradhat a nő mellett amúgy sincs értelme bárminek, legfeljebb otthon várhatja, hogy megjelenjenek nála a Starkok vérbosszúra éhesen. Vagy éppen ő maga menne el hozzájuk, hogy mielőtt leterítik annyit küldjön a halálba, amennyit csak tud.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:00 am

*Azért remélte, hogy melléfog, lévén sosem ismerte igazán a férfiakat. Egyet sem engedett maga közelébe, kivéve Davost és Timmet, de őket is pusztán barátilag, még azelőtt, hogy ilyen magas címet kapott volna.
Majdnem két dekádig csupán apja társaságát élvezhette. Később, a Királyvár felé vezető úton a katonákét, akik bár megnézték, inkább foglalkoztak a védelmével, mintsem nőiségével. Látva aztán más nőket Királyvárban, nem is hasonlítgatta hozzájuk magát sokáig. Egyáltalán nem érezte úgy sosem, hogy a nyomukba érhetne. Fehér hajával és márvány bőrével inkább érezte magát különcnek, mint vonzónak. Emellé csak hab volt a tortán, hogy igazán nem is tudta, hogyan viselkedjék a férfiakkal, ahogy néha a viselkedésüket sem tudta mire vélni. Ezért is küldte el mindet a közeléből. Nem kellett hozzá sok, elég volt csak tapintatlannak lenni, vagy kimondani egy sziklaszilárd "nem!"-et. Másnap már a könnyebb vérű nőcskékkel vigasztalódott az összes, egytől-egyig. Bár időnként valóban úgy érezte, szívesen hordana a szíve alatt egy kisebb életet, aztán szívesen viselné gondját... Idővel ez is elmúlt. De megfelelt neki így. Még annak ellenére is, hogy mindig tudta: nagyjából az egész város azt hiszi, hogy Davos ágyasa. Az emberek gyomra nehezen veszi be még most is, hogy egy nő kapott ilyen fontos címet. Hiába ő az egyetlen, aki a sarkányokat kordában tarthatja.
Mindezt figyelembe véve, valóban azt hitte, félreértelmezi a jeleket és téved. Már készült is rá, hogy a burkolt fenyegetés ellenére is kineveti a Bolton Lord. Nagyot nyel hát a következő alkalommal a borból. Inkább utána küld még pár kortyot, míg feldolgozza az információt.*
-Tehát... *megköszörüli torkát* -Feltételezem, ha most nem hazudik az esküje értelmében, eddig sem tette. Tehát nem csak ezért környékezett meg.
*Kérdőn néz a férfira, azt sugallva, hogy majd választ vár erre a kérdésre is. De máris felteszi a következőt, ami eszébe jut.*
-Ha ez a dolgok állása, Larten... Mit gondol, meddig bírta volna anélkül, hogy egyszer letámad? Úgy értem, ha valóban ennyire... *elfintorodik* -Ha ennyire vonzónak tart.
*Kissé zavarba hozta saját magát. Halvány gőze sincs, hogyan kellene fogalmazzon, annyira beleivódott már ez a távolságtartó, hivatalos beszéd még a vérébe is.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 5:34 am

*Larten hátradőlve, a borból nagyokat kortyolva hallgatja a nőt, szinte csüng minden szaván. Az első ember, aki nem vetette a szemére azt, amit el sem követett, amit csak ősei címével együtt örökölt, nevezetesen a bűneiket. Magában mélységesen egyetért a nővel, még bólogat is mellé, de ennek nincs teljesen tudatában. Újra belekortyol a borba, majd vehemensen köhögni kezd, mikor meghallja a nő kérdését. Leteszi a poharat, kiköhögi magát, majd újra a nőre emeli tekintetét.*
-Úrnőm?*kérdi kissé rémülten. Elvégre mit lehetne erre felelni? Ha nemmel válaszol, a nő megsértődik és megeteti a sárkányokkal. Ha igennel válaszol, azért szintén megharagszik, mert azt hiszi, csak ezért jelentkezett testőrnek és hazudott, következésképp megeteti a sárkányokkal. Mély levegőt vesz, megtörli a száját, majd szóra nyitja.*
-Megesküdtem Úrnőm, hogy sosem ejtek ki hazugságot a számon ha magával beszélek.*egy pillanatra lehunyja szemeit, újra mély levegőt vesz, majd kimondja:*
-Sosem láttam még Önhöz hasonló szépséget.*kimondta hát. Most várja az ítéletet.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 5:22 am

*Bort kortyolgat, míg várja a választ. Hátradőlve, egymáson keresztül vetett lábakkal, egyik karjával az asztal lapján könyökölve. Nyelvével csettint is egyet az utolsó korty után, ahogy a kupát annak szájánál megfogva vékony ujjaival az asztalra helyezi. Előre dől a férfi felé, combjaira könyököl.*
-Egy órája még arról faggatott, hozok-e valaha döntést, csupán magam miatt, kedvem szerint. Igen, hozok, Lord. Például azt, kinek adok bizalmamból, kit tartok rá érdemesnek. Nem igazán érdekel a családja múltja, Larten. Amennyi erővel magát árulónak bélyegzik, megbélyegezhetnék akár az Arrynokat is. És ugyanígy nekiállhatnék írtani a Lannistereket is. Ahogy annak idején ők akartak végezni az én családommal, csak mert féltek tőlünk. A baj ezzel az, hogy én senkitől sem félek, Larten. Ahogy mondta is. Ha addig fajulna a helyzet, fognám magam és a húgom, aztán sárkányháton jutnék Essos olyan vidékére, ahol jobban félik a sárkányokat, mint a Másokat, vagy egymást.
*Ismét hátradől, aztán hódol a bornak, ami egyre jobban itatja magát... És egyre jobban oldja nyelvét is.*
-Hmm, tudja... Nem nagyon ismerem a férfi-fajt, sosem volt időm rá, hogy foglalkozzam velük. Tehát, ha esetleg melléfognék, kérem ne nevessen ki. Túlságosan kedvelem magát ahhoz, hogy végül ketté kelljen osztanom Viseryon és Rhaegarn közt.
*Kivárja, hogy Larten ránézzen, csak ez után szólal meg. Még szemeit is összehúzza kissé, ahogy kiböki a sutának tűnő megállapítást.*
-Tetszem magának, Larten?
*Persze kétli, hogy a férfi beismerné, ha így van. Viszont elég jól ismeri ő is az embereket, a Lord reakcióiból is minden bizonnyal fog tudni olvasni... De ez majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 4:54 am

*Larten kis híján felnyüszít kínjában, mikor látja mi lett a kulcs -és egyben menekülésének- sorsa is. Ott pihen a nő keblei között. Mi a hét pokol retkes búbánatos leprás bal bokájáért kellett magát ilyen helyzetbe hoznia?! Ó a rohadt életbe...*
-Én csak...*tárja szét a kezeit, de mivel nem tud mit mondani, inkább lezuttyan a székre, ami némi nyekergéssel tiltakozik a terhelés ellen.*
-Nem tudom. *dörzsöli meg a szemeit. Szeretne őszinte lenni, de tudja, hogy azért fejét vennék.*
-Én egy lecsúszott, árulással bélyegzett család utolsó sarja vagyok, mindenféle jövőkép nélkül... hogy lehetnék érdemes bármi másra, mint hogy szolgáljam Önt?*néz elgyötörten a nőre.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 4:47 am

*Nem tudja mire vélni a férfi szavait. Eddig úgy beszélt, hogy Liss úgy gondolta, szívesen társalog vele, vagy van a közelében. Erre kijelenti, milyen elrugaszkodott gondolat mindez?
Összevont szemöldökkel pillant a férfira, aki láthatólag zavarban van. Hogy saját kijelentése, vagy úrnője szavai miatt, azt Liss nem tudja eldönteni. Felszegett fejjel figyeli Larten minden apró rezdülését, így azt is, hogy eltolja magát az asztaltól és feláll. A segítő még lenyel két korty bort, míg kiötli, mit tegyen. Egyik része hagyná távozni a testőrt, elvégre neki is pihennie kell, aztán talán álomba inná magát megint. Másik része azonban kellemesen érzi magát a férfi társaságában. Ezt a részét őszintén érdekli is, mi hozta őt ilyen kényelmetlen helyzetbe. Még úgy is, hogy tudja, talán semmi köze hozzá.
Mikor dönt, végül leteszi kupáját az asztalra, majd néhány hosszú, határozott lépéssel a szoba ajtajánál terem, s bezárja az ajtót, még mielőtt Larten távozhatna. Ráadásul kulccsal, amit aztán nemes egyszerűséggel a bőrmellény alatt feszülő blúz alá ejt nyakánál. Ott egész biztonságban lesz az a kulcs, úgy véli.
Nyugodtan sétál vissza székéhez, ahol ismét leül, majd mosolyogva paskolja meg Bolton székét, mielőtt újra borába iszik.*
-Szeretném, ha megmagyarázná ezt. Nem értem. Úgy érzi talán, hogy nem érdemes a barátságomra? Miért is?
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 4:18 am

-Köszönöm.*veszi el az újabb poharat, de az asztalra teszi. A nő nem megy el mellőle, Lartennek pedig minden szívdobbanása egy leheletnyivel nagyobbat üt szegycsontján, mint az előző.*
-Nem, Önnek nem állna jól, a hideg és kegyetlen álarc.*mondja mély meggyőződéssel. Bele sem gondol, mit is vehet ki a nő a szavaiból. Talán a bor, talán Lissieri közelsége, talán mindez együtt...*
-Szeretném azt hinni, hogy lehetek a támasza, de ez elég elrugaszkodott gondolat.*legszívesebben visszakézből vágná magát pofán, amiért ezt ki is mondta, nem akarta, egyáltalán nem.*
-Én... nem úgy értettem, sajnálom.*hadarja, miközben feláll a székről.*
-Azt hiszem jobb, ha megyek, hagyom pihenni Úrnőm.
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 4:02 am

*Ő is csak az apja által mondott mesékből ismeri családja történetét, de az utolsó betűig elhiszi őket. Talán a fele annak, amit hallott, valóban csak mese, de a lényeg egy.*
-Tűz és vér...
*Súgja maga elé háza jelmondatát, ami ugyanolyan beszédes, mint a Boltonoké... Vagy akár a Greyjoyoké. Elképesztő, mennyi erőt, vadságot tud közvetíteni egy két-három szóból álló egyszerű mondat. És tény. Ő maga valóban nem olyan, hogy igazán illjen rá a szlogen. Nem híve a szükségtelen erőszaknak. Türelmes, gyakorlatias és már-már álmodozóként hisz benne, hogy puszta szavakkal is jobb belátásra lehet bírni másokat. Pedig hányszor is vallott ezzel kudarcot? Hányszor lett az a vége, hogy ő maga idegeskedett? Sajnos túl sokan vannak, akik emiatt gyengének hiszik, és kényük-kedvük szerint lovagolnak az idegein.*
-Talán igaza van. *vállat von* -Ha kemény és kegyetlen lennék, legalább okkal fordulnának el tőlem. Legalább biztosan tudnám, hogy melyik az ellenség... Elvégre mind az lenne.
*Nem kerüli el figyelmét, hogy Larten máris végzett a borral, így máris megindul, hogy pótolja a férfi kupájában keletkezett hiányt. Amint visszaér a kancsóval, máris megemeli mindkét kupát, és utántölt.*
-Tudja, lehet, hogy nem jellemző a családomra ez a fajta türelem és naivitás. De én úgy gondolom, mindenkinek járhat egy esély. Mindenkinek járhat egy apró darabka bizalom. Aki aztán visszaél ezzel... Később úgyis megtudja, mekkora bakot lőtt. És bár a Starkokkal nincs személyes problémám, ezért is bízom magában. Ahogy mondta. Mindenkinek szüksége van egy támaszra...
*Magáról megfeledkezve áll még mindig Larten mellett, mikor beleiszik a frissen töltött borba.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 3:41 am

-Képzelem.*bólint Larten.*-Én is szívesen lennék odahaza Rémvárban, akkor is, ha a családom becsületén esett foltra emlékeztet. Sosem láttam azt a helyet, amit az otthonomnak, a jogos örökségemnek kéne tekintenem. Nem tudom milyen dicső családhoz tartozni, vagy nagy győzelmekre emlékezni. Sőt a család is csak pár szót jelent számomra: Pengéink élesek.*sóhajt fel, s lehajtja a maradék bort. Azon tűnődik, vajon rávehetné-e még pár pohárral a nőt arra, hogy kicsit jobban megnyíljon. Talán beszélhetnének egymással őszintébben is, mint úr a szolgával.*
-Persze megértem, hogy itt nem tud megbízni senkiben. Ki tudja, kinek milyen hátsó szándékai vannak, ki milyen titkokat rejteget. Tudja járja a családunkban egy mondás: a meztelen embernek kevés titka van, de a nyúzottnak egy sem. Maga túl kedves hozzájuk. Meg úgy mindenkihez. Hozzám is.*néz újra a nő szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 3:34 am

-Jól beszél. Ha lenne ilyen. De az utóbbi öt hosszú év alatt még az is ellenem fordult, akit korábban barátnak hittem. Ezt teszi a hatalom meg az irigység. Megmételyez minden kapcsolatot.
*Sóhajt, következő gondolatait már jópár mély korty borba fojtja.*
-Tudom, hogy így van. Igazából magam sem tudom, miért vagyok még itt. Talán csak amiatt, hogy megmutassam, mire képes egy Targaryen még ma is. Hogy nem csak a múltunk dicső. És akárhogy is állunk, jó érzéssel tölt el olyan helyen lennem, ami a családom emlékét idézi. Nem tudom.
*Úgy érzi, túl sokat beszél, ezért inkább újabb pár korty bort önt le torkán. Mint mindig, most is egyre jobban csúszik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Segítő új tornya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Segítő új tornya   A Segítő új tornya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Segítő új tornya
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» A Fehér Kard tornya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok harca fórumos szerepjáték :: Királyvár :: Vörös Erőd-
Ugrás: