Trónok harca fórumos szerepjáték
Üdvözölünk a Trónok Harca - Westeros bukása fórumos szerepjáték oldalán!

Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor érdemes elolvasnod az útmutatót (https://tronokharca.hungarianforum.com/h1-vilagleiras) vagy a facebookon kérdezned (https://www.facebook.com/groups/409330269177360/).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Trónok harca fórumos szerepjáték
Üdvözölünk a Trónok Harca - Westeros bukása fórumos szerepjáték oldalán!

Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor érdemes elolvasnod az útmutatót (https://tronokharca.hungarianforum.com/h1-vilagleiras) vagy a facebookon kérdezned (https://www.facebook.com/groups/409330269177360/).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Trónok harca fórumos szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Game of Thrones - Westeros Bukása
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégkönyv
Chataya bordélyház Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 9:02 pm by Kyleon Stark

» Kikötő
Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 12:13 am by Drethon Greyjoy

» A Segítő új tornya
Chataya bordélyház Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 10:37 am by Lissieri Targaryen

» Suszterek tere
Chataya bordélyház Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 6:16 am by Selina Lannister

» Sárkányverem
Chataya bordélyház Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 2:26 am by Lissieri Targaryen

» A Nagycsarnok
Chataya bordélyház Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 11:13 am by Nymeria Martell

» Chataya bordélyház
Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:39 pm by Marianne Tyrell

» Játékkereső, egyeztető
Chataya bordélyház Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 9:46 pm by Larten Bolton

» Az Apró Sasfészek
Chataya bordélyház Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 1:27 am by Timm Arryn

Chat
Top posters
Lissieri Targaryen
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Kyleon Stark
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Drethon Greyjoy
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Larten Bolton
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Selina Lannister
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Timm Arryn
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Nymeria Martell
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Gwynn Stark
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Marianne Tyrell
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
A tűz és jég dala
Chataya bordélyház I_vote_lcapChataya bordélyház I_voting_barChataya bordélyház I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Szer. Márc. 06, 2024 11:04 pm-kor volt itt.

 

 Chataya bordélyház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:39 pm

*Az újabb összeg kézhez kapása után az úr végül indulni készül és mi természetesen szívesen látjuk újra, amíg ilyen korrekt módon viselkedik. Az információ pedig még ki tudja mikor lesz majd hasznomra. Végülis azt a Segítőnek kell majd eldönteni egyszer, hogy mennyire jó neki, ha a testőre több akar lenni, mint egy testőr, vagy hogy is fogalmazzunk közelebbről védené a testét, mint ahogy azt ő hiszi. Ez persze jó is lehet, ha e miatt hathatósabban végzi a fickó a szolgálatot, ám lehetséges, hogy hibákat is felhalmozhat vele, ha túlzásokba esik. És igazán kíváncsi vagyok rá, mi lenne, ha netán a Sárkányok Úrnője végül találna magának egy jó party-t, netán tényleg összeszűrné a levet az Arrynnal, a végén még a Bolton fiú lekaszabolná dühében? Vagy nyugodtan tudna várakozni az ajtó előtt, amíg úrnője bent hetyeg egy férfival? Egy pillanatra elmosolyodom, hiszen nagyon érdekelne, hogy mi lenne egy ilyen jelenetnek a kimenetele, de egyelőre ezt biztosan nem fogom megtudni. Felpillantok, amikor Larten még visszafordul.*
-Ez csak természetes Lord Borton, az ön titkát is elteszem a többi közé. *Negédes mosolyt villantok rá. Azt inkább nem kérdezem meg, hogy mi van, ha netán mégsem őrzöm meg a titkát, ezen ráérek akkor gondolkodni, ha erre a döntése jutok. Királyvárban sok minden változik, napról-napra, óráról-órára, a hűség, vagy a bizalom csupán gyorsan elillanó balga remény, mint a nyár ígérete, ami immár harminc éve várat magára. Ezt épp a Boltonnak kell leginkább tudni, hiszen aki csak egy kicsit is tájékozott, ami a hatalmi ármánykodást illeti, biztosan tudja, hogy az ő fajtája nem a becsületről és a bizalomról híres.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 10:10 am

*Igaz, ami igaz, elégedett azzal amit kapott, bár tudván, hogy sosem kaphatja meg amire igazán vágyik, csak annak silány másolatát... még akkor is, ha ez a silány másolat ennyire igyekszik... hát ez a gondolat némi ürömöt kever az örömbe, de annyi baj legyen, megszokta már, hogy nem felhőtlen az öröme.*
-Ez kedves öntől, így fogok tenni.*bólint Larten a nő ajánlatára, majd kifelé fordul.*
-Ó, jut eszembe... csak, hogy biztosak legyünk a dologban, tudja amíg megőrzi a kis titkomat, rendszeres vendége leszek, s a fizetség sem fog elmaradni. Mint most sem.*biccent a nő felé, majd kilép a szobából. Megigazítja a vértjét, oldalán a kard övét meghúzza szorosabbra, majd elindul kifelé. A lányokra már egy pillantást sem veszteget, gondolatban is messze jár. Valószínűleg úrnője is hiányolja, elvégre nem kapta meg az egész éjszakát, csupán pár szabad órát engedélyezhetett magának, s nem is akar a szükségesnél több időt Lissieritől távol tölteni. Még akkor is, ha ez csupán munka, és tán sosem lesz annál több. Mily meglepő dolog is, ha egy hozzá hasonló, valójában erőszakos alak rájön arra, hogy vannak valódi érzelmei is...*
Vissza az elejére Go down
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 9:55 am

*Azt már nem is az én dolgom eldönteni, hogy vajon lenne-e esélye a Segítőnél. Eddig még nem igazán láttam az elmúlt években, hogy bárkivel is kapcsolatba keveredett volna, talán csak az Arryn fickó, akivel mintha gyakorta találkoznának, de ő is megfordul itt, amióta a felesége különös körülmények között elhunyt tehát... ki érti a nemesi családokat? Folyton az a kérdés, hogy ki kinek örökli a nevét és ritka az, amikor nem olyan célból szövődik házasság, ami mindkét félnek hasznot hozhat. Azaz nem is ritka, szinte lehetetlen. Megkérem azért, hogy óvatosan bánjon a leánnyal, hiszen ritka darab és szükségem lenne rá még, lehetőleg maradandó sérülések nélkül. Annyi információm pedig van a Boltonokról, hogy akadnak köztük nem épp finom kezűek. Utánuk pillantok, majd amikor már távoztak szépen elpakolom a pénzt a megfelelően védett szekrénybe. Sissi innentől tudja a dolgot, hogy melyik szoba a tökéletes egy nemes úrnak és persze, hogyan is játszadozzon el egy férfival úgy, hogy tökéletesen kielégítse minden vágyát. Nem kezdő már.
Az utolsó esti simításokat végzem, afféle kései papírmunka, amikor a közeledő lépteket hallom meg, és hamarosan már meg is látom a láthatóan jó kedvű férfit. Oh, hát persze, hogy gond nélkül meg tudom állapítani szavak nélkül is, ha valaki kellőképpen elégedett.*
-Igazán nagylelkű Lord Bolton és igazán öröm volt önnek... örömet szerezni. *Ejtek meg egy bájos mosolyt felé.* -Amennyiben esetleg újra igény tartani a leányra, akár előre is jelezheti azt nekem, és mindenképpen tenni fogok róla, hogy a szabad legyen az ön számára. *Biccentek meg egy aprót. Ilyen bő fizetségért természetesen ha arról van szó, egy kevésbé tehetős úr mellől is kirángatom a lányt, ha Larten igényt tart rá.* -És, ha bármi más óhaja van... tudja hol talál.
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 9:17 am

*Hát igen, jó kérdés, mit is tenne Lissieri, ha Larten jelét adná az érdeklődésének... de hát ez eleve elég elrugaszkodott gondolat, hiszen mégis csak a Sárkányok Úrnőjéről van szó, Larten pedig egy árulással bélyegzett, nem is túl nagy hatalommal bíró család utolsó sarja. Hát az esélyek nem neki kedveznek, de innen szép nyerni...*
-Kérése számomra parancs hölgyem, megígérhetem, rendkívül óvatos leszek.*vigyorodik el a férfi. Valóban nem áll szándékában bántani a lányt, ahogyan Lissierinek sem volna képes ártani. Mindamellett Larten sosem értette az apjához hasonló szadista alakokat, akik attól érezték férfinak magukat, ha az ágyban megalázták, bántották a nőket. Larten hamar rájött, hogy a hálás nő sokkal készségesebb...
Szinte szelíden, egy ekkora férfitól meglepő módon fogja meg Sissi kezét, hogy elvezesse egy szobába. Az ott töltött röpke pár óra valójában mindkettejüknek szerzett örömet, Larten el tudta feledni, hogy nem vágyainak tárgyát tartja kezei között, de csaknem úgy bánt a lánnyal, ahogy Lissierivel tenné, az pedig bőven meghálálta a figyelmességet. Kilépve a szobából Larten szinte felszabadultnak érzi magát, mint aki újjászületett. Egy ideig talán ki tudja verni fejéből Lady Targaryent, s amikor már újra nem bírja tovább, meglátogatja Sissit újra. Igen, talán ez lesz a dolog megoldása. Távozása előtt még belép a bordély tulajdonosának az irodájába.*
-Hölgyem, szerettem volna megköszönni a szolgálatait. Mondhatjuk, hogy kifejezetten elégedett vagyok, s a lány is úgy tűnt jól érzi magát, haja szála sem görbült, ahogy szavamat adtam.*azzal egy harmadik erszényt helyez a nő elé az asztalra, ösztönzésképpen.*
-Mondtam, hogy nem leszek hálátlan.*kacsint a nőre mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 9:06 am

-Oh igen, abban biztos vagyok, még a végén finom sárkányeledelt csinálna önből. És egyébként is vénlány már az a nő, nem is értem, hogy eddig még miért nem engedett senkit az ágyába... *Lassan eléri a harmincat, az ő korában már bőven gyerekei vannak a legtöbbeknek, a Segítő pedig mintha csak nem is tudom... talán nem a férfiak keltik fel az érdeklődését, netán Királyunk felé húz a szíve, csupán nem mondta ezt ki soha nyíltan? Nem tudom, nem is az én dolgom tudni ezt, most csak annyi, hogy a dolgomat végezzen, amit úgy látom, hogy nagyjából sikerül is megoldani. Elmosolyodom, amikor dicsérő szavait hallom.*
-Tudja máshogy nem megy jól az üzlet, csak ha a különleges kéréseket is teljesíteni tudjuk. Csak annyit kérek Lord Bolton, hogy amennyire lehetséges vigyázzon rá, ő az egyetlen ezzel a hajszínnel. *Amennyire lehetséges... tehát lehetőleg gyorsan gyógyuljon meg. Ki tudja, sok mindent láttam már eddigi életem során, velem is sok mindent műveltek, és nem tudhatom, hogy a férfi pontosan mikre is vágyik egy nőtől.*
-Természetesen, és hát jó szórakozást! *Nyúlok az újabb erszényért. Majd amikor már távozott, akkor pakolom csak el a helyére. Egész jól zárul ez a nap. Az pedig, hogy mennyire tartom meg a titkokat? Természetesen az a dolgom, hogy ezt tegyen, amíg a érdekeim nem diktálnak mást...*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 8:43 am

-Valóban, remek meglátás hölgyem. Tudja a munkám számomra mindennél fontosabb, szeretném azt a lehető legjobban végezni. Egy férfi azonban nem parancsolhat a vágyainak, ezt azt hiszem mindketten jól tudjuk, s ily módon, mivel roppant botorság lenne tőlem, ha mégis megpróbálnám Lady Targaryent elcsábítani...*a mondatot nem szükséges befejeznie. Elég egyértelmű a helyzet, viszont azt is tudja, hogy a szajhák ahhoz hűségesek, aki fizeti őket. Lartennek pedig szándékában áll valóban komoly összeggel honorálni a nő hallgatását. Szemügyre veszi a lányt aki belép. A teste a tökéleteshez igen közel áll, a haja pedig... hát... nem olyan fényesen ragyogó, mint Lissieri haja, de hasonlít, talán el tudja feledtetni Lartennel, hogy nem ő az. A férfi elismerően pillant Marianne-re.*
-Valóban igaz asszonyom, hogy Önöknél nincs lehetetlen, bár ezzel alaposan meglepett.*mosolyodik el. Egy újabb, jóval súlyosabb erszényt helyez le az asztalra.*
-Remélem, ez a kis üzlet köztünk marad...*kacsint rá.*
Vissza az elejére Go down
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:59 am

*Tippelek kicsit és igyekszem valamilyen szinten kiszedni belőle, hogy pontosan ki is ő, hiszen ez eddig nem derült ki, bár arra már van tippem, hogy miért is kell neki egy fehér hajú lány. Bizonyosan nem azért, mert egyszerűen csak ez tetszik neki, a férfiaknál mindig van valami indok arra, hogy mit miért keresnek. Elmosolyodom, amikor a kitömött zsebére céloz. Igen a pénz sokat ér, még akkor is, ha jelen körülmények között nem olyan nagy érték, de idővel majd az lesz, és a tengeren túlról beérkező hajók is hasznos holmikat hoznak időnként jó pénzért.*
-Áh, így azt hiszem már minden világos Lord Bolton. *Ejtek meg egy negédes mosolyt. Tehát a Segítő személyes testőre, és épp egy rá hasonlító lányt akar a magáévá tenni? Milyen érdekes... igazán érdekes.*
-Természetesen Uram, mindent értek, ha már magát a Segítőt nem csalhatja az ágyába, hát keres egy hozzá hasonlót. Meglátjuk, mit tehetünk. *A pénz említésére már csak finoman elmosolyodom. Ahogy mondani szokták a tudás hatalom és jelen esetben ez elég sokat érhet a Segítő testőrét a kezemben tartani.*
-Minden bizonnyal kitaláljuk majd, hogy mi az, ami mindkettőnk számára előnyös. *Aztán el is küldöm a lányt, aki hamarosan vissza is ér hozzánk a már említett leánnyal. Viszonylag fiatal még, pontosabban 22 éves, úgyhogy e téren már igen gyakorlott. Vékony, nem túl magas, kecses testalkat, szinte tökéletes a külseje. Ritkán és csak a jó módú uraknak ajánlom fel őt. A haja hófehér. Nem teljesen ezüst fehér, egy kicsit talán látszik is rajta, hogy nem természetesen ilyen születésétől fogva. Valami okozta ezt a színt, de soha nem kérdeztem, hogy mi is lehet.*
-Sissi, az úr Lord Bolton... *A leányzó egy ügyes pukedlivel köszön, mintha csak afféle úri kisasszony lenne, én pedig kérdőn pillantok Lartenre.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:28 am

-Az igazat megvallva Lobogókőnél kicsit magasabb helyen, kár lenne tagadni, úgyis utánam jár, hogy ki is vagyok. Szeretem az ilyen dolgoknak elejét venni, hogy ne legyenek később félreértések. A hallgatásának nyilván magas ára van, nekem pedig megfelelően kitömött zsebem.*válaszolja kissé ugyan kitérve a célzásba burkolt kérdés elől, de részben megválaszolva azt.*
-Egészen konkrétan Larten Bolton vagyok, a Segítő személyes testőre.*önt tiszta vizet a pohárba.*
-Ennek okán talán megérti, miért is ennyire fontos számomra az Ön hallgatása.*emeli meg a nő felé mosolyogva a poharat, majd belekortyol.*
-Természetesen, tisztában vagyok vele, hogy a kérés nagy, ezért úgy vélem meg tudunk egyezni egy megfelelően magas összegben.*ért egyet Larten a nővel, majd egy pillantást vet a másik lányra, aki "süket akár az ágyú", akármi is legyen az az "ágyú". Bizonyára valami Bolhavégen használt hangzatos hasonlat a süketség mértékét illetően.*
-Sissi?*vonja fel a szemöldökét. Arra gondol milyen mókás lenne, ha a végén még kiderülne, hogy Sissi az a lány, aki annyira hasonlít Lissi-re. Legalábbis a haja. Legalábbis nagyon reméli.*
Vissza az elejére Go down
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:18 am

-Hát persze, mindenkire rá fér időnként a lazítás és bizonyára fárasztó lehet a munkája odafent Lobogókőn, mert ha jól sejtem oda köti a kötelesség. *Mosolyodom el, amikor leült. Gyorsan töltök neki a kint lévő pohárba egy kis bort, majd magamnak is néhány kortyot és én is kényelmesen elhelyezkedem vele szemben egy puha karosszékben. Úgy látom azért mégis csak meggyőzhető, csupán a kérése bonyodalmas és elég nehezen mondja ki, hogy végülis mit akar.*
-Oh, hát igen, a vörös haj ritka, bár persze időnként felettébb különös kérésekbe botlunk, de a jelszavam "Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!" igaz? *És persze igazából nem is mondanám el önként a kis trükkjeinket, azért tartunk ott, ahol, mert nem kötünk mindent az emberek orrára, úgyhogy ezen nem is kell változtatni. Automatikusan az erszény után nyúlok, amikor az asztalra teszi. Nem számolom meg külön, csak finoman széthúzom és pillantok bele. Elég gyakorlott vagyok már, hogy a gyors pillantás a súly elegendő információval szolgáljon, és egyébként sem hiszem, hogy ha nagy titkot akar rám bízni, akkor lenne olyan botor, hogy nem fizeti meg az árát. Elteszem hát és figyelmesen hallgatom meg a kérését. Kicsit felszökik a szemöldököm a szavai hallatán, hiszen nyilvánvaló... akkor is, ha nem járok olyan sokat az anyámnál látogatóban a Segítővel még én is összefutottam az elmúlt öt évben néhányszor.*
-Szóval ezüstfehér? Ez nem kis kérés Uram, de... *Lassú mozdulattal állok fel a helyemről és tapsolok kettőt, mire egy fiatal lány siet be hozzánk. Megvárom, amíg rám irányul a tekintete, csak akkor mondom el neki, hogy mit is akarok.* -Sissit hívd, de gyorsan! *Aztán a Boltonhoz fordulok egy mosollyal.* -Süket mint az ágyú, ne aggódjon. *Itt volt a szomszédban, de nem hallott semmit, abból, amiről szó volt természetesen.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 4:55 am

*Larten követi a nőt, közben pedig megvonja a vállát, miután végiggondolta amit a másik mondott.*
-Hát tulajdonképpen rám fér a lazítás nem igaz?*vigyorodik el. A külön helyiségben aztán leül és a nőre függeszti a szemeit.*
-Igen, gondolom a vörös haj meglehetősen kelendő, de... attól tartok ennél jóval nehezebb lesz esetemben megoldást találni.*túr bele a hajába, s újra elkalandoznak egy pillanat erejéig gondolatai.*
-Praktikák?*húzza fel a szemöldökét, de felemeli kezeit, mielőtt a nő még válaszolhatna.*
-Nem, ne is mondja, nem akarom tudni.*mondja egy elbűvölő mosoly keretében.*
-Nos, hogy rátérjek... hmm... meglehetősen kínos lehet ha ez kiderül, az én pozíciómban legalábbis biztosan, remélem számíthatok a diszkrécióra, amely esetben természetesen nem lennék hálátlan.*tesz máris egy komolyabb összeggel tömött erszényt az asztalra, majd biccent a nőnek, hogy vegye el, számolja meg, tegye el. Csak ezután folytatja.*
-Van esetleg... ezüstfehér hajkoronával rendelkező lány?*kérdi némileg fojtottabb hangon. A kérdés oka valószínűleg egyértelmű, legalábbis annak, aki látott már Targaryen vérből valót.*
Vissza az elejére Go down
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:46 pm

*Látom, ahogy kutató tekintete végigszánkázik a belátható szobákon. Vannak persze hátrébb is, innen nem mérhet fel azonnal mindent, de mégis úgy látom, hogy a kínálat nem nyeri el a tetszését, pedig híresek vagyunk arról, hogy szinte mindenféle kívánságot ki tudunk elégíteni, ha valaki szőkét keres, barnát, alacsonyat, vagy égimeszelőt, idősebbet, vagy fiatalt. Bár persze ez utóbbit én magam is nehezebben viselem, hiszen tudom, hogy milyen volt nekem anno, de az üzlet, és az élet megkeményített annyira, hogy tudjam a dolgom. Elé sietek hát, hátha segíthetek neki, hogy ne távozzon olyan gyorsan.*
-Oh, pedig ez a fajta szórakozás minden férfinak szükséges, főleg az olyanoknak, mint ön Uram. Bizonyára fárasztó lehet az élet odafent az Urak és Hölgyek között. *A ruházata alapján legalábbis valamiféle testőrnek tippelném, de bizonyára nem alacsony a beosztása, ez szinte biztos. Ha gyakrabban járnék el anyámhoz, többet is tudnék róla, de majd utána járok. Elgondolkodom kicsit a szavai hallatán, majd finoman végigsimítok a hátán és beljebb tessékelem az irodámba. Egy valamivel elzártabb rész, bár a berendezése ugyanolyan kényelmes és hívogató, mint az összes többi helyiségnek, de itt nem hallhat minket bárki. Úgy látom legalábbis, hogy nem biztos, hogy azt akarja, hogy bárki hallja a szavait.*
-Pontosan mire gondol Uram? Habár ritkább a vörös hajszín, de ez is megoldható, és tudja... ismerünk praktikákat, ha önt esetleg a nem is tudom kék vonzza, vagy valamilyen élénkebb szín. *Persze Targaryen lányokat nem "tartunk készleten", de a kreativitásunk tényleg határtalan, úgy gondolom tehát, hogy minden megoldható.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 10:19 am

*Larten felkapja tekintetét a nőre, aki megszólította. Végigméri, valóban vonzó teremtésnek tartja, de úgy néz ki megmozdított benne valamit az az ezüstszőke hajzuhatag és vágyainak tárgyához nem tartja mérhetőnek az itt jelenlévőket. Ami furcsa, elvégre ő mégsem az a fajta férfi aki törődik az efféle homályos érzelmekkel.*
-Áh... szép estét hölgyem. Nos, nem akarok faragatlan lenni, de sajnos egyik lány sem felel meg az ízlésemnek, hiányzik belőlük valami...*válaszol eltűnődve.*
-Noha nem áll szándékomban intézményének színvonalát kétségbe vonni, csupán túl magas elvárást támasztottam. Attól tartok ez a fajta szórakozás már tán nem is esne jól ma este.*mondja udvarias főhajtással.*
-Afféle szolgáltatást nem tudom, tudnának-e nyújtani, amire vágyom. Talán ha lenne egy lány, mondjuk úgy... különlegesebb hajszínben...*dönti oldalra a fejét, már mindegy, csak legalább a haja segítsen odaképzelni Őt...*
Vissza az elejére Go down
Marianne Tyrell

Marianne Tyrell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Jul. 17.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 8:33 am

*Késő van, persze, hogy ilyen alkalmakkor kezd el megnőni a forgalom, amikor már a közeli ivókban eléggé feltankoltak a férfiak, és már többre vágynak, mint hogy csak kiüssék magukat, vagy haza vergődjenek és aludjanak, netán más kell nekik, mint az a nő, aki otthon várja őket, ha van ilyen persze. Nekünk pedig az a dolgunk, hogy kiszolgáljuk azokat a vágyakat. Azaz, miket beszélek! A többieknek. Néha még manapság is azon kapom magam, hogy megkeveredem, hiszen túl sokáig voltam én is azokban a szobákban, de már nem kell bemennem, nincs kötelezettség, maximum ha esetleg én magam úgy akarom. A döntés joga különleges kiváltság Bolhavégen, ami a legtöbbeknek nem adatik meg, nekem pár éve igen, amióta megszereztem magamnak a helyet, amióta voltam elég erős, hogy szembeszálljak egy zsarnokkal... hogy helyette én legyek az, hiszen nem tehetem meg, hogy kevésbé vagyok kemény, mint ő, maximum kárpótolhatom azokat a nőket, akiket egy részeges idióta kínzott meg. Én legalább tisztában vagyok vele, hogy miken mennek át. Amikor meglátom a tétovázó férfit az ajtóban, előkelő ruhában egyből moccanok. A lányomat már elküldtem aludni, hátrébb van a lakhelyünk, ott ahova nem szűrődnek el a zajok, bár élhetnénk Lobogókőn is, de nem akartam. Elé sietek, amikor látom, hogy már távozni készül.*
-Elnézést uram, talán nem talált elég kívánatos nőt, netán valamiféle különleges szolgáltatásra vágyik? *Kellemes mosollyal pillantok rá. Az én öltözetem se túlzottan sok mindent fed, hivalkodó, szó se róla, de az a dolgom, hogy a betérő férfiak vágyait felkeltsem, hogy aztán majd valaki más kielégítse őket. Sok minden elérhető nálunk, úgy gondolom, hogy megtudom nyerni, hogy itt maradjon. Minden nemesi vendég jó nekünk, hiszen sok pénzzel rendelkeznek.*
Vissza az elejére Go down
Larten Bolton

Larten Bolton


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jul. 20.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:57 am

*Larten azokon az igen ritka estéken, mikor szabad, jobb híján leereszti a gőzt. Van, hogy csak leissza magát, vagy amikor már felgyülemlett a feszültség, mint jelen esetben is, meglátogatja a város leghíresebb bordélyházát. Most is ide jött, csak közben teljesen máshol jár az esze. Kedveli a Segítőt, kár volna tagadni, az első olyan nő akit tisztelni tud. Ez azért valami egy Boltontól. Talán mostanában kicsit többet gondol rá, mint illene, de hát végül is Lissieri vonzó nő. Ezt afféle jellempróbának tartja.
A lányokat elnézve azon kapja magát, hogy ezüstszőke hajtincsek után kutat a pillantása. Sajnos persze egyikük sem rendelkezik olyan szép és tiszta fényű hajjal, mint a Targaryenek, Larten pedig lemondóan sóhajt fel. Tulajdonképpen a kedve is elment az egésztől. Ott áll és bámul maga elé, szemmel láthatóan elmerengve valamin. Már éppen azon tűnődik, hogy hagyja is a fenébe és inkább megint legurít jónéhány korsó sört, aztán visszamegy a Vörös Erődbe.*
Vissza az elejére Go down
Drethon Greyjoy

Drethon Greyjoy


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 6:06 am

-Legyen négyezer és én felelek az ellátásukért.*válaszol a nőnek.*
-Ó nem, a királlyal már nem kereskedek többet, tekintve, hogy nyilvánosan kijelentettem, az obszidián elfogyott. Tehát ez az ára annak, hogy mostantól maga kapja meg: én és csak én felügyelek minden egyes érkező vagy induló hajót. Nem olyan nagy ár, ha belegondol, valamint a sárkányainak sem kell a tengerre figyelniük, én ugyanis igen lelkiismeretesen végzem a munkámat. A legjobb szórakozás manapság, ha holtakkal harcolhat az ember.*ezúttal minden kijelentése őszinte volt, ami igen nagy szó.*
-Az embereimre pedig magának lesz szüksége, ha a trónt akarja, ezért hát nem igazán értem, miért akarja őket a városon kívül tartani.
*Természetesen Drethon tudja, hogy hiába az alku kettejük között, a nő is ki akarja játszani. Ezért pedig meg fog halni. Ez afféle megmásíthatatlan tény, mint hogy aki nem eszik éhes lesz. A kérdés már csak az, mikor. Mulatságos lenne egyből azután, hogy megszerezte a trónt és biztonságban érzi magát... azután újra a sárkányok évei következnének, de ez már nem Drethon problémája lesz.*
-De ha most megbocsájt, az embereimnek szüksége van rám. További szép napot.*aztán minden továbbni nélkül faképnél hagyja a nőt és a hajóihoz indul.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:57 am

-Ezerötszáz. De téved. Nem én diktálom a feltételeket, hanem a készletek, amin a fajtája előszeretettel élősködik, annak ellenére, hogy "nincs szükségük ránk, meg jól megvannak nélkülünk". Ha biztosítja az ellátásukat is, lehet kétezer. De máshogy semmiképp.
*Jelenti ki. Valahogy egyre inkább éhezi Drethon vérét az a keskeny penge, mely most is ruházata rejtekében kapott helyet.
Majdcsak elmosolyodik, mikor Drethon fejtegetni kezdi, mit biztosít számára a király. Ő, mint a Segítő, hogyne tudná, mi szerepelt még az alkuban? Igaz, arra még nem is gondolt, hogy ezen a ponton is gyengítheti Drethon erejét.*
-Kap, amit kap, Drethon. De csak míg a király úgy gondolja, jogos a juttatás.
*Újabb mosoly kúszik arcára.*
-Ezerötszáz. Kétezer, ha biztosítja az ellátásukat. A korábban említett feltételekkel persze.
Vissza az elejére Go down
Drethon Greyjoy

Drethon Greyjoy


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:38 am

-Maga szerint nyolcszáz emberrel háborút indíthat?*kérdi szánakozó mosollyal az arcán.*
-Ez esetben rettentően sajnálom, de kénytelen vagyok felbontani a kettőnk közti egyezséget. Öngyilkosságra nem vetemednék, viszont annak tudatában, hogy valójában temérdek fegyverem van, Királyvárnak pedig nem... Butaságnak tartom, hogy még mindig azt hiszi, maga szabja a feltételeket.*jelenti ki és tovább sétál.*
-És most vajon mi jön? Újra megfenyeget, hogy kidob a városból? Vagy hogy porig égeti a flottám és a szülőföldem? Szükségtelen, ha muszáj tényleg elmegyek, de annak komoly visszhangja lesz a városban. Tudja mi odaát egyébként remekül megvagyunk maguk nélkül. Fogalma sincs ugyanis, mit kapok a királytól a kristályért cserébe.*Valóban, van olyan, ami csaknem felér a sárkányokkal, de jóval veszélyesebb is azoknál. Ugyanakkor az értéke igen igen magas, csak körültekintően kell kezelni...*
-Nem aranyat, vagy élelmet, egyikre sincs szükségem. Viszont téved, ha azt hiszi, magukra vagyunk utalva. Nem, az az igazság, hogy maguk vannak rám utalva. Gondolkodjon el a dolgokon. Felőlem kereshet mást, aki a trónra segíti, feltéve persze ha talál olyat, aki nem magának akarja. Mint már említettem, nincs igényem a trónra, túl messze van a birodalmamtól.
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:30 am

-Ó, Drethon...
*Mímel sajnálatot.*
-Elhiszem, hogy nem érdekli különösebben a szigetek vagy a népe sorsa. De azt is tudom, hogy a több ezer embere aligha ér majd partot, mivel félúton szénné ég az összes hajója.
*Jelenti ki végül fagyosan. Nem fog félni felégetni azokat a hajókat akár már Pyke partjainál sem.*
-És ahogy mondtam is már, hiába a fenyegetőzése, meg tudom oldani magam is, hogy elérjem, amit akarok. De ám legyen. Egy feltétellel magáé a kikötő felügyelete. Néhány emberem a hajóival érkező minden katonáját nyilvántartja majd. Nyolcszázat engedek még Királyvárba lépni, eggyel sem többet. Ha a nyolcszázegyedik megkísérel a kikötőbe lépni a fedélzetről, a Vas népe csúnya halált hal. Ha megpróbálja megkenni az embereim, a Vas népe meghal. Ha kár keletkezik bármely más hajóban, a Vas népe meghal. Mind. Maga is. Döntse el...
Vissza az elejére Go down
Drethon Greyjoy

Drethon Greyjoy


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:16 am

*A férfi felsóhajt a nő nehézfejűsége láttán.*
-Mint már említettem, nem igazán érdekel, porig égeti-e a szülőföldem, vagy sem. Ha boldoggá teszi, csinálja, de attól még nem lesznek fegyverei és nem kerül a trónra.*vonja meg unottan a vállát.*
-Nem a néptől kell tartania, hogy szimatot fog. Nem, az egy másik szál. A többi családtól kell tartania, ha rájönnek, hogy a fegyvereket, amiket annyira akarnak maga és csak maga kapja meg. A nép akkor lázad fel, ha távozom a fegyverekkel együtt. Már pedig megteszem, ha nem adja meg amit kérek.* "És sok-sok ezer emberrel térek vissza, hogy vérfürdőt rendezzek a városban..." teszi hozzá gondolatban. A nőnek nem kell tudnia, hogy valószínűleg napokon belül útnak is indulnak.*
-Nem kell bíznia bennem, én sem tenném. Bármikor megetethet az egyik gyíkkal, kétlem, hogy meg tudnám akadályozni. Viszont nincs mivel sakkban tartson, mert nem féltem az életem és a népemé sem érdekel. Azt azért hozzáteszem, hogy kettőnk közül nem én akarom folyamatosan kijátszani az alkut kettőnk között, de a türelmem kezd elfogyni. Ha a trónra akar ülni, rendben, de mint már mondtam, ára van és vér fog folyni. Rengeteg vér. A házak egymás ellen fognak fordulni és akkor bizony kénytelen lesz valakivel szövetséget kötni, de kétlem, hogy ettől a trónra jutna. Nem, valószínűleg eljön az idő, amikor a sárkányok már nem lesznek elég visszatartó erő... Na mindegy, döntse el mit akar.*mondja végül és tovább indul a kikötő felé, akár követi a nő, akár nem.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:08 am

-Biztosítva van. Legyen elég, hogy nem küldöm az egyik sárkányt már most Pyke-ra, hogy porig égessen mindent. Megtehetném.
*Ebben biztos, ahogy abban is, hogy e tett miatt sokan állnának mellé. Minden bizonnyal meg a Lannisterek is hajlandóak lennének néhány katonát a saját védelmükről elvonni a falakhoz és a kikötőbe a védelemért, ha másik sárkánya képtelen lenne olyan ütemben teljesíteni feladatát, ahogy azt kell.*
-a nép akkor sem fog szimatot, ha úgy tudja, hogy ami érkezik, egy új telérből származik. Az senkinek nem fog feltűnni, ha minden rakományt megcsapolok magamnak kissé.
*Köti az ebet a karóhoz. Nem akaródzik még nagyobb hatalmat adnia Drethonnak.
Persze, ha megtenné, akkor is tehetne afelől, hogy ne harapódzzon el még ennél is jobban a nagyravágyósága... De ha nem feltétlenül szükséges, nem kezdene népírtásba.*
Vissza az elejére Go down
Drethon Greyjoy

Drethon Greyjoy


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:56 am

-Nem, nem egészen erre gondoltam. A kikötő feletti felügyelet joga arra kell, hogy biztosítsam magam, ha már egyszer alkut kötöttünk. Ugyanakkor a legegyszerűbb módszer arra is, hogy titokban maradjon, mi érkezik azokon a hajókon, tekintettel arra, hogy nem szeretnénk, ha mások is kiszimatolnák, hogy továbbra is érkezik a fegyver Királyvárba.*fejti ki kicsit bővebben.*
-Magának seregre van szüksége, nekem meg történetesen van egy. Hány ezer emberük is van a Lannistereknek, meg a többi családnak...?*teszi fel a költői kérdést. Sok ezer.*
-A sárkányokkal nem tud városon belül háborút vívni, hacsak nem akarja az egészet porig égetni. Azok pillanatnyilag arra jók, hogy MÉG visszatartsák azokat, akik maga ellen vannak. Viszont ha az én népem is a maga oldalán lesz, senki nem mer fellázadni. Ez ilyen rémesen egyszerű. Valamint az én népemnek nem kell megvásárolnia a kristályfegyvereket, maga odaadhatja azoknak, akik támogatják. Ezt persze igen körültekintően kell tenni és csakis az után, hogy már a trónon ül. Akkor pedig el lehet indítani a hadjáratot a holtak ellen.*összegzi álláspontját, véleménye szerint elég világosan.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:44 am

-Tudom.
*Válaszol nyugodtan a lekicsinylő kérdésre. Kezd elege lenni belőle, hogy Drethon folyamatosan kétségbe vonja, tudja-e a dolgát.
Tudja, még ha nem is zökkenőmentesen hajt végre mindent, amit a szükség hoz. Tudja, hogy nem érzik magukat biztonságban, de akárhány bírálat is éri, nem tehet mást, mint hogy a sárkányokat gyakrabban küldi a kikötő és a tenger felé. *
-Értem.
*Máris gondolkodni kezd, hogy megéri-e ez az egész. Bárkinek feltűnhet, hogy a Vas népe nem hagyja el a várost, ahogy a folyamatosan érkező hajók is szemet szúrhatnak bárkinek. Nem is beszélve arról, hogy minden fordulóval egyre több katona érkezik... Ismeri már annyira Drethont, hogy tudja, nem csupán azért hordja ide népét, hogy annyira mellette álljon és segítsen trónra jutnia.
Mégis szemet kell hunynia fölötte, míg nincs bizonyítéka arra, hogy mire is készül valójában. Rengeteg munka vár még rá, pedig eddig sem látta tisztán az előtte tornyosuló teendők végét.*
-Higgye el, megvannak az én módszereim is arra, hogy az akaratom érvényesítsem...
*Halvány mosoly szalad át az arcán.*
-Tehát, ha jól értem, hordaná, amire szükség van, természetesen minden alkalommal vagy ötven plusz emberével a fedélzeten, ahogy eddig is? A kikötő feletti felügyeletre nem hiszem, hogy mindenképp szükség lenne, megoldható más módszerrel is, hogy titokban tartsuk, amit másnak nem kell tudnia.
Vissza az elejére Go down
Drethon Greyjoy

Drethon Greyjoy


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:18 am

-Nos nem, valóban, nem áll szándékomban elmenni.*bólint a férfi. Elgondolkozik a dolgok alakulásán és kifejezetten tetszik neki, hogy a nő nem látja át olyan jól a játszmát, mint ő, de hát nem lehet mindneki született ármánykodó.*
-Tudja, milyen hangulatban van a drága nép a támadás óta?*kérdez vissza, majd megállva szembefordul a nővel.*
-Rettegnek. Ha már itt sincsenek biztonságban, akkor sehol. Egy hős kell nekik és a sors meglehetősen különös fintora, hogy éppen én lehetek az. Tudja valóban érdekes kérdés, hogy hol voltak aznap éjjel a sárkányok, de mostanra már nem lényeges, úgy vélem. Mindazonáltal, és ezt csak kettőnk között jegyzem meg, a Pyke alatti bánya természetesen koránt sincs kifogyva. Azt mondta, tegyem a trónra. Ezt fogom tenni, ahogy a szavam adtam. Ehhez viszont szükség van a kristályra, amit vajon ki fog mostantól megkapni...?*húzza fel jelentőségteljesen a szemöldökét.*
-Természetesen a legnagyobb titokban. Ugyanakkor Önnek nincs hadserege aki megvédje, a városőrök ahhoz hűségesek, akik fizetik őket. Tippelne melyik család fogja lefizetni őket, hogy nézzenek félre, amikor magát meggyilkolják álmában?*dönti félre a fejét.*
-Most, hogy a király betegeskedik, meggyengült a hatalom Királyvárban. A sárkányok nem óvhatják meg egy merénylőtől én és az embereim viszont igen. Az emberek elégedetlenek a teljesítményével, ezt jobb ha tőlem tudja. Ez a Lannistereknek kapóra jön. Éppen ezért, a nép fellázadna, ha valóban elmennék, hiszen én óvtam meg őket. Fejeket fognak követelni, hiszen a dühös, rémült ember nem gondolkodik. Javaslom, adja a kezembe a kikötő és a hajók felügyeletét, így itt maradnék és lenne a maga kezében egy sereg is.*Persze a sereg nem a nő kezében lenne, koránt sem, viszont Drethonnak érdeke, hogy minél több embere legyen a városban.*
Vissza az elejére Go down
Lissieri Targaryen

Lissieri Targaryen


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 4:03 am

-Hmm... Talán mert ön mondta, hogy ha akarok valamit, látogassam meg.
*Élvezi, hogy azért akad helyzet, mikor a másik orra alá dörgölheti saját kijelentését. Ezt az egyet már nem először veszi elő, ám ha adja magát a helyzet, addig fogja hajtani minden egyes találkozó alkalmával, míg már Drethon maga is tisztában lesz vele, mit mondott.*
-Személyes beszédünk lenne, Lordságod. Talán alkalmasabb lenne valami zártabb hely. De ahogy gondolja.
*Bólint. Csupán azért egyezik bele, mert... Igazán már az sem érdekli, ha kihallgatják és így lelke el kellene vesszen. Egy kis része még örülne is neki, ha nem hárulna rá annyi felelősség, amennyit rá róttak, és amennyit még emellé a király betegsége miatt el kellett vállaljon. A húga miatt nem aggódik, elég nagy már. A sárkányok pedig... Annak lesz baja a megregulázásuk, aki megöleti. Az ő lelkén fog száradni sokak halála. Mindösszesen csak ezért hajlandó hátrahagyni az őröket is ezúttal. A tűzvész Drethon népét, hajóit sem fogja kinélni.*
-Nos, arról lenne szó, amit tegnap mondott. És a hajóiról, amit a jelek szerint nem szándékoznak kifutni a következő napokban.
*Kezd bele, ahogy elég messze érnek a bordélytól.*
-Mondana nekem valamit a tegnapi kijelentése miértjéről?
Vissza az elejére Go down
Drethon Greyjoy

Drethon Greyjoy


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jun. 30.

Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:44 am

-Nem értem, miért gondolja, bármikor tiszteletét teheti az itteni lakomban.*vonja meg a vállát Drethon, majd alaposan végigméri a nőt.*
-Ez csak azon múlik, milyen jellegű beszélgetést óhajt velem kezdeményezni. Ha a hogylétem iránt érdeklődik, örömmel jelenthetem, sokkal jobban vagyok, mint pár napja, ez a furcsa fájdalom is enyhülni látszik a bordáim között, bár az arcom már sosem nyeri vissza régi vonzerejét...*simít végig színpadiasan az arcán húzódó seben.*
-Hát ez rossz hír a nőknek, bár a sebhelyeket sokan vonzónak tartják...*teszi hozzá tűnődve, majd megrázza a fejét.*
-De mindegy is, ha bizalmasan óhajt velem társalogni, javaslom hagyja hátra a kíséretét és sétáljon velem egy darabon.*veti fel a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chataya bordélyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chataya bordélyház   Chataya bordélyház Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Chataya bordélyház
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok harca fórumos szerepjáték :: Királyvár :: Bolhavég-
Ugrás: